Aysis Grup

Kurumsal

Kurumumuz 2006 yılında “yeni başlangıçlar için” sloganı ile gayrimenkul sektörüne ciddi, kurumsal bir yaklaşım getirmiş, yatırım ve devamlılık öngörüsünü de müşterileri ile  dürüst ve kazandırmayı ilke edinerek devam ettirmiştir.

Süreç yönetimlerinde çözüm ortağı üretme, hizmet verdiği kurumsal müteahhitlik firmaları ve müşterileri ile girdiği çözümsel, sonuç odaklı başarı grafiğini her yıl arttıran kurumumuz, gelen talep ilişkilerini değerlendirerek grup firma olma kararı almıştır.

Gayrimenkul hizmetlerine bunca yıldır bilinenin aksine, satış ve alımlardan sonra bile müşteri memnuniyeti gözeten ve bunu ilkeleştiren yaklaşımlar sergileyen kurumumuz, başta apartman yönetim sistemleri, ev temizlik hizmetleri, değerleme hizmetleri ile de sektörel duruşunu yenileştirmiş, hizmet ağını da genişletmiştir.

Ev alımından satımına, kiralamadan kiraya vermeye, kat karşılığı arsa vb değerlendirmelere, temizlik ve yönetim sistemleri de dahil olmak üzere, görevlerine çok ciddi  kurumsal yaklaşan firmamız, bünyesinde hukuk servisinden, mühendislerine, bilişim departmanına kadar bir dizi operasyon personeli ile hızlı, sonuç odaklı, müşteri memnuniyeti gözeten sonuçlara da imza atmıştır.

Şu an fiziki koşullarını 3 katlı ofis ve yönetim bürosunda 30 kişilik personel grubu ile  sürdüren grup firmamız, sevgili İzmir’imizin değerli dostlarına her daim en nitelikli ve çağdaş hizmeti götürmeye devam edecektir.

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu